10609.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Szentpályi jelzéssel, 1920-40 körül: Zöldellő táj. Olaj, vászon. Hátoldalán Juhász székesfehérvári képkeretező címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm.