Szalay J jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: C... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szalay-J-jelzessel-feltehetoen-1910-40-korul-mukodott-magyar-festo-Csendelet-Olaj-karto~II2695126
2695126
10581
429
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Szalay J jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 28×34 cm