10636.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Reinfuss jelzéssel: Tehenek a vízben. Olaj, vászon. Dekoratív, régi szecessziós fakeretben. 32,5x39 cm