10689.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. végi szovjet alkotó: Macskák, 1985. Rézkarc, papír. Foltos. 48x28 cm