Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Dekoratív,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Viragcsendelet-Akvarell-karton-Dekorativ-kisse-serult-uvegezet~II2747516
2747516
10678
429
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett blondel keretben, 31x23 cm
: pk