10714.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (Menyhárt, Mészáros?): Vízpart (Zagyva partja Szolnoknál?). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 29,5x39,5 cm