10674.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kápolna belseje. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x23,5 cm