10712.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, számozott. Üvegezett fakeretben. d: 18 cm