Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
11 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE