10687.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Olvashatatlan (... János) jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 58,5×73 cm