Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Mille-jelzessel-Teli-taj-Olaj-vaszon-falemezen-55C39743-cm~II2721182
2721182
10618
429
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 500 HUF 17,57 EUR , 19,12 USD
Beschreibung: Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm
: karap_norbert