10768.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm