10802.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26,5×34 cm