10649.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Horváth J. jelzéssel: Vadász kutyájával a havas erdőben. Olaj, vászon, sérült, jelezve balra lent: Horváth J. 55x68cm