10630.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Ferkai J. jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x70 cm