Benedek jelzéssel: Sétálók. Olaj, farost. 28x48 cm. Dekoratív, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Benedek-jelzessel-Setalok-Olaj-farost-28x48-cm-Dekorativ-uvegezett-fakeretben~II2747832
2747832
10628
429
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Benedek jelzéssel: Sétálók. Olaj, farost. 28x48 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
: nagy_andras