10573.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3 db jelzett mű: Elsa M. Felsko (1908-?): Küchenschelle (Kökörcsin). Akvarell, papÃr, jelzett, a lapon apró foltokkal, 24,5x19 cm + Olvashatatlan jelzéssel: Bruges (Brugge), Roomsch Couvent. Rézkarc, papÃr, kis foltokkal, 14x9 cm + Monsieur (?) jelzéssel: Városi életkép. Tus, papÃr, papÃrlapra ragasztva, kissé sérült, 20x14 cm