5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris Dr. Gombos László. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett. Számozott (4/50). Üvegezett fakeretben. 9x10 cm