15602.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.