Keresztyén imakönyv magános isteni tiszteletre. Szerztette 's kiadja: Németh Ferenc, munkatárs Németh János. Pest, 1860, Lauffer és Stolp, 1 t. +372 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült gerinccel.