Venezia Milano. Storia civilta e cultura nel rapporto tra due capitali. Szerk.: Carlo Pirovano. Milano, 1984, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült karton dísztokban.