15108.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Németh Béla: Szigetvár története. Biedermann Rezső báró megbízásából és nagylelkűségéből írta: - -. Pécs, 1903., Pécsi Irodalmi és Könyvnyomdai Rt., 391+6+XXV p. + 29 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy tábla kijár, a szélei szakadozottak.