Magyarország helységnévtára. 1922. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1922., Pesti Könyvnyomda Rt.,IV+147+17 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.