15140.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Dr. SebÅ‘k Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, a gerincen kis sérülésnyommal.