17144.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. (A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXXVII. kötete). Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p. + 5 t. (színes mellékletek). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.