16567. 429. Gelaufene Fernauktion Bücher: Militaria
1 800 HUF
0 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1923, Singer és Wolfner. 10. kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, jegyzetlapokkal, névbejegyzéssel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, bélyegzéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz