Dr. Raffay Ferenc: A magyar házassági jog. 1894. évi XXXI. törvénycikk. Bp., 1902, Grill Károly, (4)+294 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap szélén kis ázásnyommal.