17443.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kiss József: Ünnepnapok. Cserna Károly rajzaival. Bp.,1888,Révai. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.