17618.
429. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Anekdoten-Bibliothek. Tausend und ein Geschichten, Novellen, Anekdoten, Märlein, pikanterien Charakterzüge und Witzworte [...] I-II. köt. [Egy kötetben]. Wien-Pest-Leipzig, 1876, A. Hartleben's Verlag. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Sérült félvászon-kötésben, széteső, rossz állapotban.