6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Zsolnay virágmintás váza, aranyozott felirattal, Magyar Népköztársaság 1985. komlói ifi gyalogló csoport bajnoksága, "MNK IfI GYALOGLÓ CSB. 1985. KOMLÓ" Kopott, jelzett, m: 27 cm