Goebel Artis orbis porcleán fali dísz. Monet festményével díszítve. Ma... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Goebel-Artis-orbis-porclean-fali-disz-Monet-festmenyevel-diszitve-Maricas-jelzett-hibatl~II2740572
2740572
11371
428
Beschreibung: Goebel Artis orbis porcleán fali dísz. Monet festményével díszítve. Maricás, jelzett, hibátlan. 14x10 cm
: nagy_andras