Egy pár Alt-Wien kávés csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, egyik re... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Egy-par-Alt-Wien-kaves-csesze-aljjal-Kezzel-festett-jelzett-egyik-restauralt~II2745086
2745086
11325
428
4800
Beschreibung: Egy pár Alt-Wien kávés csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, egyik restaurált
: karap_norbert