11233. 428. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
10
0 HUF
3db Herendi tétel, tojás, tálka, fonott tálka, vegyes minták, kopásokkal, jelzett, vegyes méretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert