Gläser

Zahl der Lose: 142

Historizáló kínáló és virágtartó, üveg és fém, kopásnyomokkal, m: 46 cm
11390.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Francia kristály kínáló, jelzett, csorba, d: 32 cm
11391.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
6db Nachtmann borospohár, kristály, jelzett, m: 22,5cm
11392.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
9db Nachtmann pezsgőspohár, kristály, jelzett, m: 23,3cm
11393.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Talpas kínáló, üveg, fém, kopásnyomokkal, d: 30 cm
11394.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
11395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Kínai üvegcse, belülről kézzel festett, hibátlan, m: 9,5 cm
11396.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Karneválüveg, tálka, öntött, irizáló réteggel festett üveg, Egyesült Királyság, Fenton. Hibátlan. Jelzés nélkül. D: 16,5 cm
11397.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
4db üveg,(W.M.T., Weisz Mór és Társa töltése Gyulán, Dréher Antal serfőzdéje védjegy kiviteli márcziusi sör Kőbánya, Polgári Serfőző Kőbánya) koruknak megfelelő állapotban, címke nélkül, m: 28-29,5 cm
11398.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Antik bíborpácolt sörös korsó, ón fedővel, porcelán betéttel, csorbával, kopott, m: 15,5 cm
11399.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Biedermeier cseh likőrös üveg, több rétegű, csiszolt, kopásnyomokkal, pótolt dugóval, m: 23 cm
11400.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
2 db kristály, váza és tál, kopásnyomokkal, m: 13,5cm, d: 25 cm
11401.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF