Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 106

Nagy-Britannia 1955. Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
32710.

Rufpreis:
8 000 HUF
NSZK ~1950. Bajor Labdarúgó Szövetség zománcozott sportjelvény gyártói jelzéssel T:1- GFR ~1950. BFV (Bayerischer Fussball Verband - Bavarian Football Association) enamelled badge with makers mark C:AU
32711.

Rufpreis:
1 800 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1969. Német Könnyűatlétikai Szövetség / Emlékül Budapest 19. / 20.7.69 fém díj plakett talapzaton (90x80mm) T:2 German Federal Republic 1969. German Athletics Association / To commemorate 19. / 20.7.69 metal award plaque on base (90x80mm) C:XF
32712.

Rufpreis:
800 HUF
Németország DN 2db klf FC Bayern München aranyozott, zománcbetétes emlékérem + az 1990-es Labdarúgó-világbajnokság német győzelmének aranyozott emlékérme (65mm/db) T:PP
32713.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Románia 1955. Első európai lövészverseny egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. First European Shooting Competition one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it
32714.

Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it

Rufpreis:
5 000 HUF
8db-os sport jelvény, kitűző, gomblyuk jelvény tétel, közte 1934. Tornász Világbajnokság Budapest aranyozott bronz gomblyukjelvény hátoldalán Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x16mm) T:2
32715.

8db-os sport jelvény, kitűző, gomblyuk jelvény tétel, közte 1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott bronz gomblyukjelvény hátoldalán "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
9 db zománcozott, fém sport díjérem, előlapján különböző sportágakat ábrázolva (közte: teke, magasugrás, távolugrás), hátoldalukon Ludvig gyártójellel, füllel, egy részük gravírozva T:2 közte zománchiba, patina
32716.

9 db zománcozott, fém sport díjérem, előlapján különböző sportágakat ábrázolva (közte: teke, magasugrás, távolugrás), hátoldalukon "Ludvig" gyártójellel, füllel, egy részük gravírozva T:2 közte zománchiba, patina

Rufpreis:
6 000 HUF
18db-os, többnyire sport témájú éremtétel, közte Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas fém sportérem (45mm) + ~1930-1940. Matolay Elek 1836-1883 / MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) ifjúsági versenyérme fém díjérem füllel (30mm) + 1975. BKV KISZ jubileumi Kupa - 1975 - II. jelzett hollóházi porcelán díjérem eredeti műanyag tokban (62mm) T:1--3
32717.

18db-os, többnyire sport témájú éremtétel, közte Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas fém sportérem (45mm) + ~1930-1940. "Matolay Elek 1836-1883 / MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) ifjúsági versenyérme" fém díjérem füllel (30mm) + 1975. "BKV KISZ jubileumi Kupa - 1975 - II." jelzett hollóházi porcelán díjérem eredeti műanyag tokban (62mm) T:1--3

Rufpreis:
3 000 HUF
19db-os sportérem és -plakett-tétel T:1--3
32718.

Rufpreis:
3 000 HUF
21db-os vegyes sport emlék-és díjérem tétel, közte Klaudinyi László (1904-1984) DN Postás Sportegyesület 1899 fém emlékérem T:2-3
32719.

21db-os vegyes sport emlék-és díjérem tétel, közte Klaudinyi László (1904-1984) DN "Postás Sportegyesület 1899" fém emlékérem T:2-3

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF