Militaria

Zahl der Lose: 69

DN MHS Összetett Honvéd Verseny festett fém kitűző (20x) (29x18mm) cirill feliratú beütéssel rendelkező fém dobozkában T:1-
32477.

DN "MHS Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (20x) (29x18mm) cirill feliratú beütéssel rendelkező fém dobozkában T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
Bulgária 1975. Fegyverbarátsági Érem aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon, viselői igazolvánnyal magyar vezérőrnagy számára adományozva T:1- patina Bulgaria 1975. Medal for Consolidation of Military Friendship gilt bronze decoration on ribbon, awarded for Hungarian Major-General, with bearers ID C:AU patina
32478.

Bulgária 1975. "Fegyverbarátsági Érem" aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon, viselői igazolvánnyal magyar vezérőrnagy számára adományozva T:1- patina Bulgaria 1975. "Medal for Consolidation of Military Friendship" gilt bronze decoration on ribbon, awarded for Hungarian Major-General, with bearer's ID C:AU patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Franciaország 1863. Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863 kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. Second French intervention in Mexico 1862-1863 hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
32479.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Franciaország DN Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.:Dapres Rude (36mm) T:1- France ND Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale silvered metal commemorative coin with ear. Sign.:Dapres Rude (36mm) C:AU
32480.

Franciaország DN "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" ezüstözött fém emlékérem füllel. Szign.:D'apres Rude (36mm) T:1- France ND "Republique Française / Armee Nation - Defense Nationale" silvered metal commemorative coin with ear. Sign.:D'apres Rude (36mm) C:AU

Rufpreis:
1 400 HUF
Hollandia 1945. BINNENLANDSCHE STRIJTKRACHTEN 1944-1945 (Hazai Hadsereg) bronz gomblyukjelvény, hátoldalon karcolt nevekkel és 4-es számmal (26x21mm) T:2 Netherlands 1945. BINNENLANDSCHE STRIJTKRACHTEN 1944-1945 (Domestic Armed Forces) bronz buttonhole badge with etched names and number 4 on backside (26x21mm) C:XF
32481.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Kuvait DN Kuvaiti Légierő fém sapkajelvény Beewyse London gyártói jelzéssel T:1- Kuwait ND Kuwait Airforce metal cap badge with Beewyse London makers mark C:AU
32482.

Kuvait DN "Kuvaiti Légierő" fém sapkajelvény "Beewyse London" gyártói jelzéssel T:1- Kuwait ND "Kuwait Airforce" metal cap badge with "Beewyse London" maker's mark C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy-Britannia ~1940. Kisegítő Területi Szolgálat bronz katonai jelvény. Brit női katonai egység, amely 1938-tól 1949-ig állt fenn. (35x37mm) T:2 United Kingdom ~1940. Auxiliary Territorial Service bronze military badge. A British womens military unit that existed from 1938 to 1949. (35x37mm) C:XF
32483.

Nagy-Britannia ~1940. "Kisegítő Területi Szolgálat" bronz katonai jelvény. Brit női katonai egység, amely 1938-tól 1949-ig állt fenn. (35x37mm) T:2 United Kingdom ~1940. "Auxiliary Territorial Service" bronze military badge. A British women's military unit that existed from 1938 to 1949. (35x37mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
Német Birodalom / Poroszország ~1914-1918. Porosz Állami Harcos Szövetség zománcozott fém tagsági jelvény Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22 gyártói jelzéssel és sérült szalaggal T:2,2- zománchiba German Empire / Prussia ~1914-1918. Prussian State Warrior Association (Preussischer Landeskriegerverband) enamelled metal membership badge with damaged ribbon, and with Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22 makers mark C:XF,VF enamel error
32484.

Német Birodalom / Poroszország ~1914-1918. "Porosz Állami Harcos Szövetség" zománcozott fém tagsági jelvény "Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22" gyártói jelzéssel és sérült szalaggal T:2,2- zománchiba German Empire / Prussia ~1914-1918. "Prussian State Warrior Association (Preussischer Landeskriegerverband)" enamelled metal membership badge with damaged ribbon, and with "Heinrich Timm Berlin Wallstrasse 21/22" maker's mark C:XF,VF enamel error

Rufpreis:
6 000 HUF
Olaszország 1912. Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph. Italy 1912. Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error
32485.

Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph. Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF