1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Numismatik/Militaria~3000017/1922-Magyar-Bronz-Erdemerem-aranyozott-bronz-kituntetes-femjel-nelkul-mellszalaggal-T1-~II2679034
2679034
32429
428
30000
Military
Numismatik
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: 1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina
NMK 392.
: sza