11751.
428. Gelaufene Fernauktion
Uhren
24 000 HUF
Doxa nagyméretű vasutas zsebóra, fém tokban, sérült számlappal. 8 napos, jelzett szerkezettel, hátoldalán mozdony díszítéssel, működő állapotban, tisztításra szorul d:70mm