11729.
428. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm