12517. 428. Gelaufene Fernauktion Rahmen
11 000 HUF
0 HUF
Díszes ezüst (Ag) keretes asztali fényképtartó, kitámasztható, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11,5x8,5 cm (látható méret: 8,5x5,5 cm)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert