2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1980-1990 Magyar páncélos (harckocsi) alakulathoz fűződő fotók: Magyar Honvédség első harckocsi század (Esztergomtábor) 50. évforduló, nyugalmazott katonák találkozója, stb., össz. 10 db + Esztergomtábor MN. 2. ö. löv. zj. 1. hk. szd. 50. évforduló (1948-1998) emléklap, nylon tokban