Militaria

Zahl der Lose: 162

1862 Monselice (Olaszország), a Cs. és kir. Albrecht főherceg 44. gyalogezred (Erzherzog Albrecht Infanterie-Regiments No. 44.) parancsnoksága által kiadott házassági anyakönyvi kivonat (Heiraths-Licenz), német nyelvű, felzetes viaszpecséttel, okmánybélyegekkel, két beírt oldal
13922.

Rufpreis:
3 000 HUF
Saumur, Ecole de Cavalerie, Course de Tétes (Francia katonai lovasiskola, Fejverseny). Színes litográfia, papír, XIX. sz. második fele. Jelzett a litográfián. Lapszéli szakadásokkal, kisebb foltokkal, lapméret: 70x53 cm
13923.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
2001 Messerschmitt ME-109 G6 (a M. Kir. Légierő 101/2 Puma századának gépe) + SAAB JAS 39 GRIPEN A/C katonai repülőgépek, 2 db modern hadtörténeti ismertető plakát, számozottak, 49x39 cm
13924.

2001 Messerschmitt ME-109 G6 (a M. Kir. Légierő 101/2 "Puma" századának gépe) + SAAB JAS 39 "GRIPEN" A/C katonai repülőgépek, 2 db modern hadtörténeti ismertető plakát, számozottak, 49x39 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
1904 Tiszti találkozó k.u.k. katonáknak Bécsújhelyen nagy méretű fotó kartonra kasírozva 46x18 cm
13925.

Rufpreis:
8 000 HUF
Percorsi Grande Guerra. Per Loco Fogliano Redipuglia mappa: benne több nyelvű propsektusokkal, közte: Az első világháború színhelyei c. prospektussal is.
13927.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kutzer, Ernst: Komor és derűs képek a világháborúból, hadsegítő célok javára, 24 db képpel
13928.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF