12871.
428. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 600 HUF
1896 Régi emlékkönyv, benne számos magyar és német nyelvű bejegyzéssel (versek, népdalok, stb.), fémkapcsos, vászonborítású füzetben, helyenként sérült / kijáró lapokkal