Régi barna fadoboz, fém fogantyúval, kihúzható fedéllel, kissé sérült,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Regi-barna-fadoboz-fem-fogantyuval-kihuzhato-fedellel-kisse-serult-kopott-8x16x28-cm~II2744325
2744325
12125
428
Flea Market
Beschreibung: Régi barna fadoboz, fém fogantyúval, kihúzható fedéllel, kissé sérült, kopott, 8x16x28 cm
: nagy_andras