Faragott fa hal, kopott, kis sérüléssel az uszonyán
24x33 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Faragott-fa-hal-kopott-kis-serulessel-az-uszonyan--24x33-cm~II2737698
2737698
11836
428
5500
Flea Market
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Faragott fa hal, kopott, kis sérüléssel az uszonyán
24x33 cm
: nagy_andras