19045.
428. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g