19034.
428. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 30 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 117g