Ezüst (Ag) historizáló villa, nemesi címeres, jelzett, LATZKÓ mesterje... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~1000001/Ezust-Ag-historizalo-villa-nemesi-cimeres-jelzett-LATZKO-mesterjegy-h-20-cm-netto-64-~II2744155
2744155
19028
428
24000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) historizáló villa, nemesi címeres, jelzett, LATZKÓ mesterjegy. h: 20 cm, nettó: 64,5g
: karap_norbert