10655.
428. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Almaszüret, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 14x19,5 cm, üvegezett fakeretben