10484.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Peczely A jelzéssel: Piac. Olaj, karton, kissé vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben.